با استفاده از چرم گاوی تبریز با خارش پوست بدن خود خداحافظی کنید

چرم گاوی تبریز به ضخامت و استحکام گاو است، اما در عین حال پوست گاو انعطاف پذیرتر و انعطاف پذیرتر است و دارای بافتی خاص از قسمت جلویی است. به دلیل خاصیت ارتجاعی و مقاومت در برابر سایش متمایز است، اما به ندرت برای تولید و فروش انبوه استفاده می شود.

نوع چرم گاوی تبریز بسیار شبیه به چرم گاو واقعی است اما این ماده بسیار قوی تر و بادوام تر است. به همین دلیل است که از چرم گاومیش کوهان دار امریکایی، درست مانند پوست بز، برای ساخت ژاکت های موتوری و وسایل حفاظتی برای افسران پلیس استفاده می شود.

برخلاف سایر انواع چرم گاو، پوست گاومیش کوهان دار دارای سطح دانه های سنگریزه ای متمایز است. چرم گاوی مانند انواع دیگر دارای درجات زیر است:

چرم تمام دانه هرگز سفت یا سمباده نمی شود. دارای همان علائم طبیعی پوست حیوان قبل از پردازش است. این ماده یک پتینه زیبا ایجاد می کند. ژاکت های غلات کامل چرم گاوی بسیار بادوام و زیبا هستند.

چرم

چرم چرم گاوی جیر از لایه های شکافته و خام پوست حیوانات ساخته شده است. این یک پارچه سبک وزن با سطح متخلخل و جاذب آب است. به نظر می رسد مخملی است اما پوشیدن آن در هوای بارانی توصیه نمی شود.

چرم گاوی طبیعی بسیار نازک تر از مواد اولیه دانه بالا و دانه کامل است. با کیفیت ضعیف متمایز می شود، اما هنوز این ماده بادوام و انعطاف پذیر است. کیف ها و کمربندهای چرم طبیعی مقرون به صرفه بسیار محبوب هستند. صنعتگران سطح ناقص چرم اصل را با طرح‌ها و پوشش‌های دانه‌بندی می‌پوشانند.

مزایای استفاده از چرم گاوی:

این یکی از باکیفیت ترین، بادوام ترین و پیچیده ترین مواد خام است که برای ساخت بسیاری از محصولات چرمی استفاده می شود.
چگالی بالا، کشش و استحکام در برابر سایش مکانیکی و تأثیرات محیطی مقاوم است.
با مراقبت مناسب با استفاده از محصولات تخصصی، چرم گاو می تواند ظاهر و کیفیت مصرف کننده خود را برای سالیان طولانی حفظ کند.
پس از پردازش یک پتینه طبیعی و براق واقعی واقعی دریافت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.