با خرید یک ساعت سیکو 5 قدیمی طلایی می توانید برنده پنت هاوس شوید

یک مطالعه در سال 2020، بر اساس تجزیه و تحلیل بیش از 2 میلیون نفر، شیوع چپ دستی در جمعیت را 10.6 درصد تخمین زد. در درجه اول مردان تا زنان و روز خود را در 13 آگوست جشن گرفتند.

این افراد، به دلایل واضح، معمولاً برعکس عمل کنید و ساعت سیکو 5 قدیمی طلایی هایشان را در سمت راست، روی مچ دست کمتر تسلط‌شان بپوشید، که ما را به مشکل دیگری می‌برد.

مردان ساعت سیکو 5 قدیمی طلایی از چه طرفی استفاده می کنند. ساعت های چپ دست: موقعیت تاج به طور سنتی، ساعت‌های مچی از ساعت‌های جیبی، به‌ویژه از نوع خاصی از ساعت‌های جیبی به نام ساوننت گرفته می‌شوند.

این ساعت‌ها به‌جای داشتن تاج در ساعت دوازده، آن را در ساعت سه داشتند. علاوه بر این، آنها به طور معمول یک پوشش فنری نصب می کردند که صفحه را محافظت می کرد و با فشار یک دکمه باز می شد و این پوشش در ساعت نه یک لولا داشت.

ساعت

به همین دلیل، ساعت های مچی مدرن تاج را در ساعت سه حمل می کنند که اگر ساعت را روی مچ دست چپ خود قرار دهید، راحت ترین حالت است. با حرکات منظم بازو، تاج به سمت پوست شما آزار نمی دهد. اما اگر ساعت را روی مچ دست مخالف ببندید، مشکل به وجود می آید.

تاج به دلیل ماهیت بیرون زده و چروکیده، روی پوست خراش می‌خورد و قرمزی آزاردهنده‌ای ایجاد می‌کند بنابراین چندین ساعت ساز تصمیم گرفتند خدمات منحصربه‌فردی را به مشتریان خود ارائه کنند و ساعت‌های چپ‌دست را ارائه کردند، جایی که حرکت دقیقاً برعکس نصب شده بود.

با تاج نصب شده در ساعت نه به جای ساعت سه: به هر حال، با توجه به اینکه تنها چیزی که مورد نیاز است چرخش 180 درجه ای حرکت و اعمال یک صفحه و در صورت لزوم، این تغییر چندان دشوار نیست. حلقه های خرما که به طور خاص ساخته شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.